ستاره ای دیگر در آسمان افتخارات آموزشی دانشگاه درخشید:

کسب ۲ مدال طلا، ۱۰ مدال نقره و ۳ مدال برنز انفرادی و ۱ مدال طلای تیمی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

در جریان برگزاری نهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور که از هفدهم شهریور ماه با حضور حدود ۴۵۰ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، منطقه ۷ آمایشی آموزش عالی بخش سلامت کشور (متشکل از دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، یزد، کاشان، شهرکرد و دانشگاه های آزاد منطقه) موفق به کسب ۳ مدال طلا، ۱۰ مدال نقره و ۶ مدال برنز انفرادی گردید.این منطقه همچنین در مرحله گروهی نیز موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شده است که از این تعداد ۲ مدال طلا، ۱۰ مدال نقره و ۳ مدال برنز انفرادی و ۱ مدال طلای تیمی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کسب شده است.

ضمن تبریک به این دانشجویان و خانواده های محترمشان، اسامی دارندگان مدال های طلا، نقره و برنز انفرادی و گروهی به تفکیک حیطه در جدول زیر آمده است.

لازم به ذکر است در مرحله اول نهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، حدود ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در ۵ حیطه «استدلال بالینی»، «آموزش پزشکی»، «فلسفه پزشکی»، «تفکر علمی در علوم پایه»، و «مدیریت نظام سلامت» با یکدیگر به رقابت پرداختند که از منطقه ۷ آمایشی، ۷۰ نفر در قالب تیم های ۳ نفره و ۴ نفره به مرحله دوم (گروهی) راه یافتند.

یادآور می گردد المپیاد علمی ، رقابتی سالانه است که با هدف توانمند کردن دانشجویان در حوزه مهارت هایی چون حل مسأله، تفکر نقادانه و کار تیمی طراحی شده است. این رقابت ها اکنون ۹ سال است که در دو مرحله دانشگاهی و کشوری و با محوریت حیطه های مختلف برگزار می شود.

 

اسامی دانشجویان برگزیده منطقه ۷ آمایشی آموزش بخش سلامت کشور در نهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور