ستاره دیگری در آسمان آفتخارات آموزشی دانشگاه درخشید

کسب ۴ مدال طلای انفرادی،۴ مدال طلای گروهی، ۷مدال نقره انفرادی، ۵ مدال برنز انفرادی و ۱۹ دارنده لوح تقدیر در دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

نفرات برتر دهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حیطه‌های استدلال بالینی، آموزش پزشکی، تفکر علمی در علوم پایه، فلسفه پرشکی و کارآفرینی در دو بخش انفرادی و گروهی با حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت و رییس دهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تجلیل شدند.

بنا بر اخبار دریافتی در حیطه استدلال بالینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش انفرادی پیام ریاحی سامانی و امیرسالار نوربخش صاحب مدال طلا شدند؛ همچنین پیام ریاحی سامانی، ملیکا صمدی، امیرسالار نوربخش و علی حاجی هاشمی از منطقه ۷ آمایشی مدال طلای حیطه استدلال بالینی گروهی را از آن خود کردند.
در حیطه فلسفه پزشکی نیز سجاد نوروزی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توانست مدال طلا را از آن خود نماید.
همچنین در بخش انفرادی حیطه مدیریت نظام سلامت نیما قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مدال طلای این دوره از رقابت ملی را از آن خود کرد.

بر اساس اخبار مذکور زهرا اعظمیان جزی در حیطه استدلال بالینی، نوشین حسن زاده تهرانی در حیطه آموزش پزشکی، راحله امراللهی نیا در حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، نوید نمکی زاده و شورش برخورداری در حیطه مدیریت نظام سلامت نیز موفق شدند مدال نقره انفرادی المپیاد را به نام خود رقم بزنند.

مسیح فلاحتیان و یاسمن صادقی همچنین در حیطه استدلال بالینی، سیده فاطمه رحیم پور در حیطه آموزش پزشکی، علی عزیزی در حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم و فاطمه نقوی الحسینی در حیطه مدیریت نظام سلامت مدال برنز انفرادی این دوره از مسابقات را به گردن آویختند.

اسامی ۱۹ نفر از دارندگان لوح تقدیر در این دوره از المپیاد و نیز ۱۳ نفر ازراه یافتگان به مرحله تیمی این دوره از رقابت ملی نیز به پیوست ضمیمه شده است.

لازم به ذکر است در جریان برگزاری این مسابقه علمی حیطه های استدلال بالینی با موضوع ماژور پزشکی عمومی (داخلی، اطفال، زنان، جراحی)، حیطه تفکر علمی در علوم پایه با موضوع سلول درمانی، حیطه مدیریت نظام سلامت با موضوع مدیریت هزینه های نظام سلامت، حیطه فلسفه پزشکی با موضوع چیستی پزشکی و حیطه کارآفرینی در بستر هزاره سوم با موضوع نوآوری تا کارآفرینی به رقابت پرداختند. دفتر استعداد درخشان نیز کسب این موفقیت علمی را به دانشجویان عزیز، خانواده های محترمشان و جامعه دانشگاهی تبریک می گوید.