سمینار سراسری آموزش پزشکی مبتنی بر توانمندی

پخش آنلاین سمینار سراسری آموزش پزشکی مبتنی بر توانمندی در کلبه یادگیری در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۸ با حضور ۴۵ نفر از اساتید و دانشجویان برگزار شد.

لازم به ذکر است این سمینار در قالب همایش سالانه مدیران مراکز و دفاتر توسعه دانشگاه ها و دانشکده ها برگزار گردید. در این سمینار سخنرانان داخلی و بین المللی به صورت وبیناری ارائه های خود را در خصوص اصول اجرای آموزش مبتنی بر توانمندی انجام دادند.

سمینار مراقبتهای حمایتی و تسکینی با رویکرد بین حرفه ای لغو شد

گروه مراقبتهای حمایتی تسکینی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می کند. سمینار مراقبتهای حمایتی تسکینی با رویکرد بین حرفه ای(دارای ۵ امتیاز بازآموزی) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰و۲۹ آبان ماه سال ۹۸ در محل تالار اندیشه دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان لغو شد.

فراخوان برگزاری دوره کوتاه مدت داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت

دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور آشنایی با روش های داده کاوی در آنالیز Big Data در حوزه سلامت، دوره کوتاه مدت داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت را با مجوز رسمی مرکز آموزش مهارت و حرفه ای و دفتر آموزش مداوم دانشگاه از تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۸ به مدت ۶ هفته از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲/۳۰ در محل دانشکده مجازی برگزار خواهد کرد.
داوطلبان شرکت در دوره با استفاده از سامانه سماد قادر به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره خواهند بود.

پوستر

 

فراخوان ارسال مقاله و تجارب موفق نخستین سمپوزیوم کشوری مطالعات میان رشته ای در علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی زنجان در نظر دارد در قالب طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی پروژه ارائه الگوی گسترش دانش های میان رشته ای را با هدف شبکه سازی کشوری اندیشمندان حیطه میان رشته ای، شناسایی اساتید و گروههای فعال و ایجاد همگرایی کشوری در راستای ارائه یک الگوی شایسته برای توسعه متوازن و پایدار علمی کشور در بخش میان رشته ای علوم پزشکی، نخستین سمپوزیوم کشوری مطالعات میان رشته ای در علوم پزشکی را از ۱۶ الی ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار نماید.
ارسال مقاله و تجارب از طریق سایت www.idsms2020.ir

پوستر

 

همایش آموزش پزشکی در افق ۱۴۴۴

همایش آموزش پزشکی در افق ۱۴۴۴ همسو با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در روز سه شنبه مورخ ۲۱ آبان ماه سال جاری توسط آموزش فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود. همایش مذکور با هدف ارتقای پاسخگوی نظام سلامت به نیاز های جامعه از مجرای تامین منابع انسانی مورد نیاز برای ۴ دهه آتی برگزار می شود و دارای امتیاز بازآموزی برای اعضای هیات علمی و کلیه مشمولان آموزش مدام می باشد.

پوستر

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی RSS